Company Logo

akcia

Program na kubíkovanie dreva a tlač konsignácie. Obsahuje unikátne funkcie, tlač konsignácie podľa tlačiva LA47. Jednoduché ovládanie. Vyhovuje norme STN48-0009. Program určený pre všetky Windows a OS Android. Vynikajúci pomocník pre každého drevára.


Program na kubíkovanie dreva a tlač dokladu o pôvode dreva. Obsahuje unikátne funkcie, tlač konsignácie podľa tlačiva LA47. Jednoduché ovládanie. Vyhovuje norme STN48-0009. Program určený pre všetky OS Windows. Vynikajúci pomocník pre každého drevára.

 

          casS naším programom ušetríte veľa času, ktorý dokážete využit na ďalšiu prácu prípadne na vlastné aktivity. Už žiadne dlhé prepočítavanie konsignácií po večeroch.      peniaze     Vďaka nášmu programu už nebudú žiadne nepresnosti v konsignácii ako doteraz. Kedže nebudú žiadne chyby, všetko bude sedieť na 100 %, tak nikdy neprídete o žiadne peniaze vďaka nesprávnym výpočtom.

 

          calculatorOvládanie programu je veľmi jednoduché a zvládne ho úplne každý uživateľ PC. Jednoduché ako počitanie na kalkulačke.     notebook     Nepotrebujete kupovať ďalšie drahé zariadenia, stačí počítač, ktorý už máte doma.

 

          pdfKaždý dodací list môžete jednoducho exportovať do formátu PDF alebo HTML a doklad v tomto formáte môžete jednoducho pripojiť ako prílohu do emailu svojim obchodným partnerom. Už žiadne skenovanie.     typ     Do programu môžete zadať až 20 najčastejšie používaných drevín, taktiež vyberať zo všetkých kvalitatívnych tried dreva. Program sám určí výsledný sumár drevín, dokonca aj podľa akosti.

 

 Program DREVO TDL je určený pre lesníkov a drevárov na kubíkovanie dreva meraného v kôre a na tlač dokladu o pôvode dreva podľa originálneho tlačíva LA47.

 

ukazka TDLBooks!

www.BIZ-TECH.sk. 2011 - 2024. Vsetky prava vyhradene.