Company Logo

akcia

Program na kubíkovanie dreva a tlač konsignácie. Obsahuje unikátne funkcie, tlač konsignácie podľa tlačiva LA47. Jednoduché ovládanie. Vyhovuje norme STN48-0009. Program určený pre všetky Windows a OS Android. Vynikajúci pomocník pre každého drevára.


Novinky v programe DREVO TDL


- 10.03.2016 - Dokončili sme vývoj a testovanie aplikácie Drevo TDL pre mobilné telefóny s OS Android. Teraz už može mať kubíkovací program Drevo TDL v telefóne naozaj každý.
- 10.12.2015 - Intenzívne pracujeme na prerábke programu Drevo TDL pre operačný systém Android. Do programu pridávame nové funkcie. Program bude použiteľný v bežných smartphonoch a tabletoch.
- 20.3.2013 - pridali sme sekciu "Prenosné zariadenia", kde si zákazníci možu vybrať vhodné pracovné zariadenie k nášmu programu. Vieme dodať celú sadu (prenosný PC, tlačiareň), s ktorou už nebudete potrebovať nič navyše dokupovať.

 


 

- 11.7.2012 - vydaná nová verzia programu DREVO TDL 1.2


  Nové vlastnosti programu:

  • Smrek pridaný do dĺžky 35,5 metra (bol iba do 29 metrov)
  • Dub pridaný od dĺžky 1 meter (bol od dĺžky 2 metre)
  • Dvojité stlačenie ENTERu na pridanie dreva do konsignácie, prvýkrát po zadaní dĺžky, druhýkrát po zadaní priemeru (doteraz bolo potrebné kliknúť na ENTER iba jeden krát, po zadaní priemeru). Teraz je jednoduchšie použitie programu aj pre drevárov, ktorí nepracujú iba s jednou dĺžkou dreva
  • Stabilnejšie jadro programu, iné drobné vylepšenia

 


 

- 1.3.2012 - vydaná prvá verzia programu DREVO TDL 1.0


Books!

www.BIZ-TECH.sk. 2011 - 2024. Vsetky prava vyhradene.